Ukośnica GCM 8 SDE Bosch Professional Opinie (2024)

W tym poście przybliżymy wam charakterystykę GCM 8 SDE Bosch Professional i Opinie użytkowników. Będziesz mógł się dowiedzieć, czy jest to sprzęt odpowiedni dla ciebie i twoich projektów. Czytaj dalej aby dowiedziec się więcej informacji!

GCM 8 SDE Bosch Professional

Dokładny opis ukośnicy GCM 8 SDE Bosch Professional i Opinie klientów

Bosch GCM 8 SDE został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Uwzględniane są dostosowania, zakres materiałów i dodatkowo środowisko pracy. GCM 8 SDE Professional jest lekki, waży tylko 18,5 kg. Możesz ciąć szeroką gamę materiałów, od drewna, przez metal, po tworzywa sztuczne, dzięki zmiennej prędkości obrotowej od 3500 do 5000 obr./min. Do pilarki dołącza się nakrętkę SDS do blokowania ostrza. Bez użycia dodatkowych narzędzi wymiana ostrzy jest szybka i łatwa. Praca staje się bardziej wydajna, a brzeszczoty trwają dłużej, ponieważ można zmienić brzeszczot tak, aby pasował do różnych materiałów.

Piła może ciąć skosy do 47 stopni i dodatkowo umożliwia ustawienie nacięć pod kątem 22,5, 30 i 45 stopni.
Dźwignia blokująca ukos jest wygodnie umieszczona obok podziałki ukosu po prawej stronie maszyny. Kurz odsysa się z dwóch punktów: jednego bezpośrednio nad ostrzem przez osłonę, a drugiego dokładnie za ostrzem. Ten drugi punkt – przymocowany do ramienia piły, ma duży otwór i skutecznie zbiera gruz. Możesz użyć ogranicznika głębokości aby ciąć rowki. Laserowo rzutowana linia cięcia, uchwyt transportowy oraz przedłużenia z lewej i prawej strony umożliwiają dodatkowo mocowanie dłuższych elementów w pile ukośnicy GCM 8 SDE, 1600 W mocy wyjściowej

Charakterystyka

 1. Zmienna prędkość cięcia dla szerokiej gamy materiałów
 2. 2 punkty za skuteczne odpylanie
 3. Linia cięcia rzutowana laserem
 4. Zdolność cięcia poprzecznego 70 x 312 mm
 5. Dla wygody ustawienia zastosowano wcięcia pod wspólnymi kątami.
 6. Możliwe są kąty skosu do 52° (po lewej) i 60° (po prawej) (po prawej)
 7. Ukos tnie do 47 stopni w lewo lub w prawo
 8. Moc wyjściowa 230V, 1600W

Wydajna ukośnica do różnych materiałów i zastosowań

 • Lekki i mały, z poręcznym uchwytem do przenoszenia, który umożliwia transport jedną ręką i zapewnia doskonałą mobilność.
 • Kontrola prędkości cięcia zapewnia doskonałe dopasowanie do różnych materiałów.
 • Wydajność cięcia pod kątem 45° – 70 x 214 mm
 • Wymiana brzeszczotu jest szybka i nieskomplikowana bez użycia narzędzi.
 • Wydajność cięcia, 0° – 70 x 312 mm
 • Wydajność cięcia, ukos 45° – 48 x 312 mm
 • Ustawienie skosu – 52 ° L / 60 ° R
 • Ustawienie skosu – 47 ° L / 47 ° R
 • Wymiary narzędzia (szerokość x długość x wysokość) – 450 x910 x640 mm
 • Prędkość bez obciążenia – 3500 – 5000 obr/min
 • Średnica piły – 216
 • Średnica otworu brzeszczotu – 30
 • Waga – 18,5
 • Znamionowa moc wejściowa – 1600
GCM 8 SDE Bosch Professional

GCM 8 SDE Bosch Professional Opinie

Polecane produkty

GCM 8 SDE Professional łączy w sobie moc i wszechstronność, aby umożliwić szybką i precyzyjną pracę w praktycznie każdym materiale. Jest lekki i kompaktowo zaprojektowany do prac w podróży dzięki łatwemu, jednoręcznemu uchwytowi transportowemu. Podczas cięcia materiałów, takich jak plastik i aluminium, zmienna prędkość cięcia zapewnia większą elastyczność. Zapewnia szybką i beznarzędziową wymianę brzeszczotu dla maksymalnej wygody.

Zastosowanie i wyposażenie

Ta ukośnica jest przeznaczona do wykonywania cięć poprzecznych, ukośnych, ukośnych i rowkowych w drewnie, kompozytach drzewnych, materiałach płytowych, panelach podłogowych, aluminium jak i również w tworzywach sztucznych. Współpracuje z systemem odsysania pyłu Bosch Click & Clean, a także z wieloma innymi stojakami.

Dalsza informacja

GCM 8 SDE Professional zawiera 2-punktowe odsysanie pyłu, zapadkę obrotową, precyzyjny laser, łagodny start, dwustronną regulację nachylenia oraz dodatkowo wybór prędkości.

Jeżeli chcesz poznać inne piły ukośne to zobacz do naszego spisu Najlepszych Ukośnic w tym roku! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

[amazon table=”892″]

O autorach

Author Image

Artur Kowalski

Jestem certyfikowanym ekspertem ds. spawania i twórcą DobrySpawacz.com, bloga, na którym dzielę się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży spawalniczej. Skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected] w razie potrzeby pomocy.